LajmeMaqedoniTopLajm

Osmani falënderon votuesit: Është koha për bashkëpunim

Në paraqitjen e parë pas përfundimit të zgjedhjeve, Bujar Osmani nga BDI derisa falënderoi votuesit u shpreh se tani është koha për bashkëpunim duke iu bërë kështu thirrje partive shqiptare.

“Pjesëmarrja e lartë është shenjë e fortë për demokracinë tonë. Falënderojmë punën e komisionerve dhe gjithë ata që votuan, por dhe vëzhguesit që vëzhguan procesin zgjedhor”, tha Bujar Osmani, duke shtuar se BDI pret fitore.

“Sot presim një fitore të madhe për BDI-në, por parasë gjithash këto zgjedhje do të mabhen mend për fitoren e madhe të shqiptarëve, tani është koha për bashkëpunim”, tha Osmani duke nënvizuar se vazhdojnë tutje.

Artikuj të ngjashëm

Back to top button
Close
Close