LajmeRajonTopLajm

Njësia Speciale hyn në Karaçevë, operacion kundër krimit të organizuar dhe kazinove (VIDEO)

Njësia Speciale e Policisë së Kosovës ka ndërmarrë një aksion në fshatin Karaçevë nën dyshimin se po organizohet ushtruar trafikim me qenie njerëzore, prostitucion, kontrabandë, organizim i lojërave të fatit dhe keqpërdorim i detyrës zyrtare.

Policia e Kosovës s’ka qenë e qasshme për këtë rast.

Related Articles

Back to top button
Close
Close