LajmeSport

Nice me ambicie për sezonin e ri, ish-trajneri i Chelsea pranë emërimit

Nice ka nisur projektin për sezonin e ri dhe duket se është shumë serioz.

Drejtuesit e klubit francez kanë nisur nga puna dhe janë pranë trajnerit të ri.

Bëhet fjalë për Graham Potter dhe deri më tani, mediet franceze raportojnë për dy takime mes palëve.

Ende nuk ka një marrëveshje përfundimtare, por te Nice janë optimistë se ish-trajneri i Chelsea-t dhe Brighton do të marrë drejtimin e skuadrës.

Related Articles

Back to top button
Close
Close