Sport

Kai Havertz kryen testet mjekësore te Chelsea

  1. Ylli i Bayer Leverkusen, Kai Havertz iu nënshtrua testeve mjekësore me Chelsean të dielën, raporton Bild.
    Sulmuesi i ri gjerman ka qenë një objektiv prej kohësh për Blutë me një marrëveshje që tani është afër përfundimit.

Ky ka qenë një afat kalimtar shumë produktiv për ekipin e Lampard, duke sjellë pranë vetes futbollistë tejet kualitativ dhe pretendojnë titullin e kampionit në sezonin e ardhshëm.

Artikuj të ngjashëm

Back to top button
Close
Close