LajmeShowbiz

Në tetë mujorin e lindjes së binjakëve, Genta Ismajli poston imazhin e ëmbël familjar

Genta Ismajli poston imazhin e ëmbël familjar në tetë mujorin e lindjes së binjakëve.

U bënë tetë muaj që Genta Ismajli u bë nënë për herë të parë.

Në këtë ditë të veçantë ajo ka postuar një imazh kaq të ëmbël familjarë.

Pranë partnerit, Usta dhe binjakëve, Ivy dhe Icon, dukeshin të lumtur duke e shijuar këtë ditë, shkruan Kosovarja.

“Gëzuar 8 mujorin bebushat e mi, ju duam shumë”, kishte shkruar artistja në mbishkrimin e imazhit.

 

Artikuj të ngjashëm

Back to top button
Close
Close