MaqedoniTopLajm

MPB: 485 shkelje për mos-mbajtje të maskës mbrojtëse

Gjatë 24 orëve të fundit në gjithë territorin e vendit janë regjistruar 485 shkelje për mos-mbajtje të maskës mbrojtëse. Nga Ministria për Punë të Brendshme (MPB) në vazhdimësi apelojnë deri tek qytetarët që të respektojnë masat dhe protokollet e miratuara nga qeveria dhe që kanë për qëllim ballafaqimin me Kovid-19.

Related Articles

Back to top button
Close
Close