LajmeRajon

Molliqaj mban konferencë, para protestës kundër shtrenjtimit të rrymës

Sot, me datën 28 janar (e premte), duke filluar nga ora 12:00, Partia Socialdemokrate do të mbajë konferencë për media lidhur me protestën e 29 janarit.
Lajmin e ka bërë të ditur zëdhënësja e PSD-së, Natyra Kuçi, përmes një njoftimit në Facebook.
Konferenca do të mbahet në sheshin “Zahir Pajaziti” dhe do të flasë kryetari i PSD-së, Dardan Molliqaj.
Ndryshe Partia Socialdemokrate ka paralajmëruar se të shtunën do të protestohet kundër vendimit të Zyrës së Rregullatorit të Energjisë (ZRE), për shtrenjtim të energjisë elektrike

Related Articles

Back to top button
Close
Close