LajmeRajonTopLajm

Mobilizohet Drenica, mbështetje e jashtzakonshme Sami Lushtakut dhe PDK-së (FOTO)

Në Kosovë tai më dihet se zgjedhjet e jashtzakonshme do të mbahen me 14 Shkurt po të këtij viti. Në prag të zgjedhjeve strukturate e PDK-së janë mobilizuar në mënyrë të jashtzakonshme me aktivitete në teren, por ajo që e bën ndryshe këtë aktivitet është ajo rajonit të Drenicës ku edhe njëherësh është edhe bastioni i PDK-së. Duket se Drenica po i jep mbështetjen më të madhe që ndonjëher ka pasur kjo parti në këtë rajon por kjo siduket vjen falë kreut të kësaj dege në këtë pjesë Sami Lushtaku i cili po pritet në mënyrë pompoze në çdo zonë.

Related Articles

Back to top button
Close
Close