LajmeMaqedoniTopLajm

Ministri i arsimit dhe i shkencës Arbër Ademi pozitiv me COVID-19

Ministri i Arsimit dhe Shkencës, Arbër Ademi është infektuar me KOVID-19. Këtë e ka bërë të ditur ministri në rrjetin social Fejsbuk.
“Të dashur miq, familjarë dhe bashkëpunëtorë. Ju njoftoj se pas disa simptomave të lehta mbrëmë dhe dyshimeve se mund të jem infektuar me COVID-19, kam bërë testin e që fatkeqësisht kam rezultuar pozitiv! Apeloj tek të gjithë ju që maksimalisht t’i respektoni protokollet për të mirën e shëndetit tuaj dhe të afërmve në përgjithësi. Dëshiroj të gjitha të mirat për juve dhe familjet e juaja!”, ka shkruar Ademi.

Related Articles

Back to top button
Close
Close