LajmeMaqedoniTopLajm

Menduh Thaçi: LSDM,BESA DHE PDSH QË SOT I KANË 62 DEPUTET

Gazetari i tv21 e pyeti Thaçin me kënd preferoni të jeni në koalicion paszgjedhor. Thaçi u shpreh se partia që drejtoj të jetë në koalicion me LSDM-në. Që sot LSDM me Lëvizjen Besa dhe me PDSH-në i ka 62 deputet.

Artikuj të ngjashëm

Back to top button
Close
Close