LajmeShowbiz

Melinda Ademi solli këngën e saj me të re. Kësaj here ajo solli një baladë për një dashuri të përfunduar.

Prej kohësh dyshohet se Afrona Dika është në një lidhje të re.

Për këtë pjesë, ajo na ka treguar tërthorazi përmes postimeve.

Dihet që i dashuri i saj nuk është shqiptar dhe quhet James.

Por kush është e çfarë bën biondi që i ka marrë zemrën bukuroshes?

Ai është një nga dizajnerët më të mirë të enterierëve në Zvicër. Bashkë me partnerin e tij të biznesit, ai ka ndër studiot më të njohura në Zvicër.

Dyer-Smith : « La connectivité va façonner notre espace vital » | Samsung  Suisse

James i cili është drejtor i përgjithshëm i kompanisë ka studiuar në shkollën e Artit dhe Dizajnit Industrial të Zurich. Për disa vite, ka punuar në Londër.

Nuk dihet se kur saktësisht ka ndodhur shkëndija e dashurisë së tij dhe Afronës mirëpo çfarë dihet sigurt është se gjërat mes tyre po shkojnë për mrekulli, të paktën një herë për një herë. /Prive.al

Related Articles

Back to top button
Close
Close