LajmeShowbiz

Megan Fox del pa reçipeta në rrjete sociale

Aktorja e njohur ka tunduar fansat.

Aktorja 35-vjeçare dukej mahnitëse me një bluzë të zezë e cila i vinte në pah format trupore.

Ajo ndau disa imazhe në rrjete sociale, pasi kohëve të fundit po qëndron mjaft aktive.

Aktorja e njohur për rolet e ndryshme, së fundi ka pozuar së bashku me Kourtney Kardashian për kampanjën më të re të SKIMS.

Ato erdhën ‘topless’ teksa morën poza sensuale afër njëra tjetrës, duke grumbulluar qindra mijëra pëlqime dhe komente.

Të dyja kishin të veshura të brendshme nga marka e njohur e cila po bën bujë të madhe në media.

Artikuj të ngjashëm

Back to top button
Close
Close