LajmeShowbiz

Xhensila gjysmë e zhveshur, ‘trondit’ fansat me dukjen e re

Këngëtarja e dashur për publikun, Xhensila Myrtezaj, është mjaft aktive në rrjete sociale, shkruan lajmi.net.

Ajo ka publikuar së fundmi disa foto, ku tregon linjat e përsosura dhe bukurinë për të cilën është mjaft e përfolur.

Ajo u pa e veshur me plot stil teksa kishte kombinuar veshjen plot shkëlqim teksa u shfaq gjysmë e zhveshur nga vaska.

Fotografia grumbulloi mijëra pëlqime dhe komente nga fansat e këngëtares, duke komplimentuar trupin dhe bukurinë e saj.

Artikuj të ngjashëm

Back to top button
Close
Close