ShowbizTopLajm

Me poza nga shtrati, modeles së njohur i del gjoksi nga kontrolli (FOTO)

Demi Rose e ka marr gjithë vëmendjen.

Demi Rose po vazhdon të provokoj fansat e saj në rrjete sociale.

Ajo është aktive në profilet e saja ku ndan pamje të ndryshme dhe shpesh herë josh ndjekësit e saj duke publikuar imazhe të ndryshme.

Ajo në fotot e dundit shihet e shtrirë duke pozuar për kamerën e që në pah vë gjoksin e formësuar.

Artikuj të ngjashëm

Back to top button
Close
Close