MaqedoniTopLajm

Mbyllet edhe një objekt hotelerikë në Tetovë, arrestohet pronari

Dje policia ka kryer kontroll te një objekt hotelerikë në Çellopekun e Epërm.

Gjatë kontrollit, sipas caktimit të orarit të punës, në objekt janë gjetur 17 persona, ndërsa aty ka qenë edhe pronari D.R. (31).

D.R. është arrestuar dhe është dërguar në stacionin policor, ndërsa pas kompletimit të komunikacionit kundër tij ngritet parashtresa adekuate.

Related Articles

Back to top button
Close
Close