LajmeMaqedoniTopLajm

Maqedonia ka vetëm një rrugë thotë Menduh Thaçi, BE-në dhe NATO

Kreu i PDSH-së Menduh Thaçi theson se Maqedonia nuk ka rrugë tjetër përveç BE-së dhe NATO-s çdo rrugë tjetër është fatale dhe tepër e rezikshme. Maqedonia nuk e ka vetëm problemin e Bullgarisë ka edhe Serbinë me kishën autoqefale.

Artikuj të ngjashëm

Back to top button
Close
Close