LajmeMaqedoniTopLajm

Thaçi në CLICK PLUS: Jam kampinon si njeriu më i përgjuar

Kryetari i Partisë Demokratike Shqiptare, Menduh Thaçi sonte po qëndron mysafir në CLICK PLUS. Në pyetjen e gazetarit rreth përgjimeve dhe lojalitetit ndaj ish mikut të tij, Thaçi theksoi se çdo kush mban përgjegjësi penale për përgjim jo ligjorë, në këtë rast unë jam kampion si njeriu më i përgjuar, nga regjimi që ra dhe ai para tij.

Artikuj të ngjashëm

Back to top button
Close
Close