LajmeRajon

Lushtaku ia ka dërguar Bekim Jasharit armën e njërit polic, ai e dorëzoi në Polici

Ish-gjenerali dhe njëherësh ish-nënkryetari i komunës së Skenderajt, Nuredin Lushtaku, është përfshirë në një përleshje me dy policë të cilët të shtunën e dy korrikut kanë mbetur të plagosur.

RTV Dukagjini jep detaje nga seanca ku ka kërkesa për caktim të paraburgimit

 

Artikuj të ngjashëm

Gjithashtu lexo
Close
Back to top button
Close
Close