ShowbizTopLajm

Luana Vjollca na trondit me fustanin e hapur (FOTO)

Prezantuesja dhe këngëtarja e njohur nga Shqipëria, Luana Vjollca shquhet për stilin e saj unik.

Në paraqitjen e radhës ajo është dukur me një fustan të kuq.

Si gjithmonë ajo duket në formë perfekte, dhe jo rastësisht ka pranuar lëvdata të shumta.

E tillë është Luana, njejtë sikurse emri që gëzon!

Artikuj të ngjashëm

Back to top button
Close
Close