ShowbizTopLajm

‘Je martu me plakun’, Adelina Tahiri i kthehet keq komentuesit

Adelina Tahiri së fundi i ka reaguar ashpër një komentueses në Instagram, e cila i tha se ‘është martuar me një plak’.

Së fundmi këngëtarja ka publikuar në Instagram një foto shumëseksi para pasqyrës dhe mes komenteve vihen re fjalët e një ndjekëseje me profil fallco.

Ajo e quan këngëtaren k**** dhe nuk i kursen fjalët.

“Po don me tregu që ësht plak para kohe dhe ka marrë hijen e plakut.

Na fëlliqën k***at që dalin me moshën e babës vet”, i shkruan komentuesja.

Këto fjalë duket se nuk i kanë pëlqyer aspak Adelinës, e cila ia ka kthyer me të njëjtën monedhë ndjekëses.

“Ti shif nanën tande dhe motrën tande…

A unë kam marrë hije plake a jo është problemi jem.

Ti çfarë problemi ke që nuk shef robt e tu.

E se shef vetem me ç’ka ngjason (emoji majmuni) dhe shkruan me profile fallco.

Se je shumë e bukur e ke frikë mos me t’marrë m’sysh.

Po më ku*** se ty nana jote s’ka që bëni gjana të fshehta me profile fallco.

Turpppp”, i kthehet Adelina.

Artikuj të ngjashëm

Back to top button
Close
Close