LajmeShowbiz

Loredana Zefi shfaqet duke gjuajtur me armë

Reperja e njohur shqiptare, Loredana Zefi, ka disa ditë që po qëndron në Kosovë.

Arsyeja e ardhjes së saj nuk dihet mirëpo është takuar me emra të ndryshëm të estradës dhe po dyshohet për një bashkëpunim mes saj dhe Kidës.

Megjithatë ajo po gjen kohë edhe për tu argëtuar dhe së fundmi është parë duke gjuajtur me armë në poligon.

Ishte vetë rep-artistja ajo e cila me ndjekësit i ka ndarë disa postime në Instagram.

 

Artikuj të ngjashëm

Back to top button
Close
Close