LajmeShowbiz

Jam vajzë e keqe, e pamoralshme…, Megi Pojani “shpërthen” në emision

Në një kohë shumë të shkurtër, Megi Pojani është kthyer në një ndër vajzat më të ndjekura në shoëbizin shqiptar. Ajo ka fituar shumë popullaritet në rrjetet sociale dhe me postimet dhe deklaratat që bën i mban fansat “të gozhduar” në Instagramin e saj.

Në rubrikën “Trotuar” në “E Diell” tema e ditës ishte “vajzat e mira nuk kanë fat” dhe teksa po diskutonin në lidhje me temën, Megi Pojani kërkoi fjalën dhe dha një mesazh për të gjitha vajzat. Ajo tha se është një nga personat që është paragjykuar më së shumti nga shoqëria, por në fakt argumentoi se në të vërtetë është krejt e kundërta.

Në një kohë shumë të shkurtër, Megi Pojani është kthyer në një ndër vajzat më të ndjekura në shoëbizin shqiptar. Ajo ka fituar shumë popullaritet në rrjetet sociale dhe me postimet dhe deklaratat që bën i mban fansat “të gozhduar” në Instagramin e saj.

Në rubrikën “Trotuar” në “E Diell” tema e ditës ishte “vajzat e mira nuk kanë fat” dhe teksa po diskutonin në lidhje me temën, Megi Pojani kërkoi fjalën dhe dha një mesazh për të gjitha vajzat. Ajo tha se është një nga personat që është paragjykuar më së shumti nga shoqëria, por në fakt argumentoi se në të vërtetë është krejt e kundërta.

Related Articles

Back to top button
Close
Close