MaqedoniTopLajm

Ja për cilën kombëtare sonte bën tifo Muki

Sonte luhet ndeshja historike ndermjet Maqedonis së Veriut dhe Kosovës ku secila nga këto dyja do luaj me fituesin e çiftit Gjeorgji – Bjellorusi , në Maqedoni tifozët shqipëtar janë të përzier sepse në formacionin titullar të Maqdonisë bëjnë pjesë 6 shqiptar duket se kjo ka ndikuar që deputeti dhe nenkryetari i Lsdm Muhamed Zeqiri të anojë nga kuqe verdhët këtë e ka shprehur edhe nëpërmjet një postimi të shpërndarë në facebook.

Related Articles

Back to top button
Close
Close