LajmeRajon

Lahi Brahimaj, Ramushi presidenti i ri i Kosovës

Kandidati për deputet nga radhët e AAK-së, Lahi Brahimaj, ka vazhduar takimet elektorale me qytetarë dhe simpatizanë, shkruan Gazeta Blic.

Ai ka qëndruar mbrëmë në Dubravë dhe Hereq, ku tha se morën një mbështetje të fuqishme për Aleancën.

“Në këto takime ndihej fryma e fitores, çdo ditë e më shumë po shihet që do ta kemi Ramushin president” shkruan Brahimaj në Facebook.

Postimi i plotë:

Mbrëmë Dubrava dhe Hereqi fuqishëm i dhanë mbështetje Aleancës. Në këto takime ndihej fryma e fitores, çdo ditë e më shumë po shihet që do ta kemi Ramushin president. Faleminderit për mikpritjen!
#AAK135
#RamushHaradinaj1
#LahiBrahimaj22

Artikuj të ngjashëm

Back to top button
Close
Close