LajmeRajon

Kurtishaj: Fitorja e PDK-së për zgjedhjet e 14 shkurtit u konfirmua mbrëmë në Mushtisht

Kandidati për deputetët nga radhët e Partisë Demokratike të Kosovës (PDK), Ruzhdi Kurtishaj është takuar me banorët e Mushtishtit, e në të cilin takim ishte edhe kryetari i kësaj partie që njëherit është edhe kandidatë për kryeministër në zgjedhjet e 14 shkurtit, Enever Hoxhaj.

Kurtishaj nëpërmjet një shkrimi ka thënë se mbrëmë në Mushtisht është konfirmuar mbështetja e PDK-së në zgjedhjet që do të mbahen me 14 shkurt.

“Fitorja e PDK-së për zgjedhjet e 14 shkurtit u konfirmua mbrëmë në Mushtisht. Mushtishti dhe Theranda do të mbështesë fuqishëm njeriun e Therandës për Kryeministër të vendit prof.dr. Enver Hoxhaj. Falemiderit nëndega e PDK dhe kryesi e nëndegës për këtë organizim të mrekullueshëm. #PDK #Rimëkëmbje #EnverHoxhaj 1️⃣ #RamëVataj2️⃣5️⃣ #RuzhdiKurtishaj 9️⃣1️⃣”,ka shkruar Kurtishaj.

Artikuj të ngjashëm

Back to top button
Close
Close