LajmeMaqedoniTopLajm

Kryeministri Xhaferi: Kjo rrugë ka qenë ëndër, ne po e bëjmë realitet (VIDEO)

Kryeministri i Maqedonisë së Veriut, Talat Xhaferi sot në vendosjen e gurëthemelit të qarkores Trebosh-Nepreshten ka theksuar se kjo qeveri është e përkushtuar në investime të infrastrukturës dhe krijimit të kushteve për një ardhmëri më të mirë. Xhaferi më tej shtoi se kjo rrugë që po fillon të sheh dritën e saj deri para do kohe ka qenë ëndër dhe ne sot po bëjmë këtë realitet, shkruan Top24

 

Related Articles

Back to top button
Close
Close