LajmeMaqedoniTopLajm

Krisje në Alternativë, prishen raportet mes Gashit e Zejdit

Pak para zgjedhjeve lokale  në partinë e Afrim Gashit kanë plasur pakënaqësitë në partinë e Gashit. Burime për TOP24 kanë komentuar situatën në Alternativë. Sipas burimit në fjalë që nga rrethi i dytë mes Afrim Gashit dhe Zejdit janë shprehur pakënaqësi dhe nuk kanë komunikuar mes vete gjatë gjithë kampanjës. Jozyrtarisht mësohet se Afrim Gashi me 1 deputet do ti bashkohet shumicës parlamentare ndërsa Zejd dhe një deputet tjetër mbeten me Zijadin Selën.TOP24

Related Articles

Back to top button
Close
Close