LajmeMaqedoniTopLajm

Kovaçevski konfirmon, pushimi dimërorë vazhdohet deri më 1 Shkurt, viti shkollorë do të përfundoj me 10 Qershor

Kryeministri i vendit Dimitar Kovaçevski përmes një postimi në profilin e tij në FB ka konfirmuar vendimin për shtyerjen e pushimit dimëror për nxënësit si dhe po ashtu Kovaçevski shkroi se kjo nuk do të ndikoj në përfundimin e vitit më 10 Qershor, shkruan TOP24.

Postimi i plotë i kryeministrit Dimitar Kovaçevski:

Related Articles

Back to top button
Close
Close