LajmeMaqedoniTopLajm

Koronavirusi, 3199 të shëruar dhe 3579 raste aktive

Në vendin tonë, gjatë ditës së djeshme, për herë të parë pas një kohe të gjatë, numri i të shëruarve nga koronavirusi i ri është shumë më i lartë se sa numri i infektimeve ditore. 172 persona kanë fituar betejën me virusin, ndërsa 78 qytetarë kanë rezultuar pozitiv.

Related Articles

Back to top button
Close
Close