LajmeRajonTopLajm

Konferenca e Kurtit me Ndihmës Sekretaren amerikane

Kryeministri Albin Kurti përmes një konference për media ka treguar se çka ka diskutuar me delegacionin amerikan, e udhëhequr nga
Ndihmës sekretarja amerikane për Çështjet Evropiane dhe Euroaziatike, Karen Donfried, shkruan Syri.net Kosova.

Artikuj të ngjashëm

Back to top button
Close
Close