ShowbizTopLajm

Këto të famshme do ju bindin të vishni vetëm kostume

Kostumet e pantallonave janë një trend i madh tani, me të famshëm nga Victoria Beckham deri në Meghan Markle dhe Emma Willis duke veshur kombinime shumëngjyrëshe.

Ne mendojmë se janë të përshtatshme për pothuajse çdo rast; nga takimet e punës deri te ngjarjet në mbrëmje dhe dasma. Ky sezon ka të bëjë me ngjyrën, pavarësisht nga ngjyrat pastel të butë apo pëlhura të ndritshme dhe të gjalla.

Më posht shikoni trendin e ri të kostumeve me ngjyra që do të ndriqojnë dollapin tuaj.

margot robbie wearing a yellow trouser suit

Maya Jama wearing a blue Victoria Beckham suitJamie Chung wearing a suitCindy Crawford wearing a suitKarlie Kloss wearing a suitMichelle Keegan wearing a suitKate Bosworth wearing a blue suitgeorgia-may-jagger-suitKristen Stewart wearing a blue Chanel suitVictoria Beckham wearing a lilac suitMeghan Markle wearing a black tuxedo suit

Burimi: Hellomagazine.com

Related Articles

Back to top button
Close
Close