Showbiz

I mituri vodhi dyqanin e Rozana Radit, këngëtarja poston videon në “Instagram”

Një situatë e pakëndshme ka ndodhur së fundmi në dyqanin e këngëtares së njohur, Rozana Radi.

Kjo e fundit ka zbuluar se një adoleshent është futur në ambientet e dyqanit të saj, duke shkuar menjëherë te kasa e duke marrë disa të holla.

Dikush tenton të vjedhë në dyqanin e Rozana Radit,

Edhe pse është përpjekur mos të dukej, shitësja e ka vënë re nga kamerat e sigurisë, teksa Rozana e ka ndarë videon në Instagram, duke shkruar:

” Te gjithe duart lart! ( Keto qe vodhi i ka pas me i prish te Folie, kurse 1 mije lekshin e donte per fat) Nderkohe ne story keni po te njetin sot duke vjedhur ne nje butik tjeter. Ka kohe ti sjelli parate qe ka vjedhur ne te kundert e dime se kush eshte dhe se kush jane ata qe i nxjerrin te vjedhin. Mendojeni mire!”.

Dikush tenton të vjedhë në dyqanin e Rozana Radit,

Rozana ka treguar në “Instastory” se i njëjti persona ka vjedhur edhe te dyqanet e tjera përreth.

Related Articles

Back to top button
Close
Close