LajmeMaqedoniTopLajm

Kasami; Lëvizja Besa do të jetë pjesë e qeverisë për ti mbrojtur shqiptarët

Bilall Kasami ka theksuar se Lëvizja Besa ka platformë, plan konkret dhe mision për avansimin dhe mbrojtjen e çështjes shqiptare. Ne do ta përcjellim zërin e qytetarëve dhe do të jemi garantuesit e mirëqenies qytetare.

Ne do ta kemi numrin e mjaftueshëm të mandateve për ta formuar qeverinë.

Related Articles

Back to top button
Close
Close