LajmeMaqedoniTopLajm

Bilall Kasami, Naser Zyberi i marur UHA nga ish PPD

Lideri i Lëvizjes Besa, në debatin që po realizohet në TV21 tha se Naser Zyberi nuk është i virgjër politikisht sa që tu premtoj shqiptarëve parajsën. Ai ka qenë në pozicion ku ka persekutu shqiptarët e në kohën e Cërvenkofskit por ky i fundit ka kërku falje.

Naser Zyberin e kanë marë në huazim sa për tia shpëtu lëkurën Ali Ahmetit dhe më pas do të jetë aty ku ka qenë. PPD nuk mund ta shpëtoj BDI-në.

Related Articles

Back to top button
Close
Close