LajmeRajon

Kadri Veseli dhe Ramiz Lladrovci mbajnë konferencë për media

Kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli, do të mbajë konferencë për media, i shoqëruar nga kryetari i Drenasit, Ramiz Lladrovci.

Burime të GazetaBlic, bëjnë të ditur se Veseli dhe Lladrovci, do të jenë pjesë e kësaj konference, por që nuk kanë treguar arsyen.

Në anën tjetër, në njoftimin e PDK-së, bëhet e ditur se konferenca do të mbahet në orën 12:00, duke mos treguar se kush do të jenë të pranishmit.

Njoftimi i plotë:

Ftesë për media
Partia Demokratike e Kosovës mban sot (e martë) konferencë për media.
Vendi: Selia Qëndrore Koha: 12:00
Jeni të mirëseardhur

Artikuj të ngjashëm

Back to top button
Close
Close