Sport

Ja çfar thot para pak minutash Jorge Messi (agjenti i Leo Messi-t)

Nje intervist e shkurter ka ndodhur sot ne mengjes mes Jorge Messi (babait te Messit dhe njekohesisht agjenti i tij) dhe nje gazetari.

Gazetari: “ A do te largohet Leo nga Barca apo cfare?”

• Jorge Messi: “Une nuk e di”

GazetariGazetari: “Po si e shihni ju kete?

• Jorge Messi: “Veshtire”

Journalist: “E veshtire qe te qendroj?”

• Jorge Messi: “Po”

Gazetari: “ A keni biseduar me Guardiola dhe ai ju ka njoftuar qe do te ishte me mire sikur te qendronit te Barca?”

Jorge Messi: “Une nuk kam biseduar me Pep”

Gazetari: “Si e shihni te ardhmen e Messit ne Barcelone??”

Jorge Messi: “E veshtire, e veshtire”

Related Articles

Back to top button
Close
Close