ShowbizTopLajm

Ish- gruaja e Blerim Xhemailit tregon gjoksin bombastik nga plazhi (FOTO)

Erjona Sulejmani, bukuroshja shqiptare, edhe njëherë ka mahnitur rrjetin.

Ajo duke etiketuar shtetin e Spanjës, në Instagram publikoi një fotografi shumë të ‘zjarrtë’.

Në foto, ajo shihet se bëri ‘selfie’, duke vënë në fokus gjoksin e saj bombastik.

E tillë, Erjona dukej shumë sharmante dhe ia dëshmoi ish-bashkëshortit se çka ka humbur.

Artikuj të ngjashëm

Back to top button
Close
Close