ShowbizTopLajm

Këtë herë Nora Istrefi e tepron me photoshop

Nora Istrefin e duan të gjithë për këngët dhe stilin e vecantë që ka.

Ajo është një personazh mjaft i përfolur si për pamjen e jashtme ashtu edhe për jetën private.

Kohët e fundit këngëtarja është duke i realizuar disa imazhe ku po merrë tejet vëmendje me dukjen e saj.

A mos e teproi pak Nora me photoshop, se ndryshe e dinë këngëtaren kur nuk e përdor atë.

Artikuj të ngjashëm

Back to top button
Close
Close