LajmeMaqedoniTopLajm

Hoxha: Ali Ahmeti duhet ngadalë të përgaditet në opozitë

I pytur rreth deklaratës së kryetarit të BDI-së, Ali Ahmeti se deklarata e Hoxhës është emocionale dhe se nuk beson se Lëvizja Besa do të del nga qeveria, Hoxha i prerë tha: Ali Ahmeti ka thënë ashtu sepse është mësuar të ketë në qeveri parti që i mba varë dhe mendoj se z.Ahmeti duhet ngadalë të përgaditet për në opzitë.TOP24

Related Articles

Back to top button
Close
Close