LajmeMaqedoniTopLajm

Helikopterët mbushin ujë tek penda në Berovë dhe shuajn zjarrin në Pehçevë (VIDEO)

Qytetarët e Berovës kanë dërguar një video “„Независен весник“ ku shihet një helikopter duke mbushur ujë në liqenin e Berovës të cilin e transporton për të shuar zjarrin në Pehçevë.

Më herët drejtori i QMK, Stojançe Angellov njoftoi se pesë helikopter tani më po shuajn zjarret.

“Pesë Helikopterë filluan me shuarjen e zjarrit. Përshkak të sigurisë dhe protokollit nuk do të kzqem drejtpërdrejtë, ka shkruar drejtori i QMK, Stojançe Angellov në profilin e tij në FB, përcjellë TOP24..

Show More

Related Articles

Back to top button
Close
Close