LajmeRajon

Ambasada amerikane bën thirrje për vaksinim: Mos bini pre e dezinformimeve, vaksinohuni

Ambasada e Shteteve të Bashkuara të Amerikës në Kosovë ka apeluar për vaksinim ndaj virusit COVID-19, në mënyrë që të shpëtohen jetë dhe të mposhtet pandemia.

Sipas kësaj ambasade vaksinimi ndaj koronavirusit është e vetmja zgjidhje dhe se s’duhet rënë pre e dezinfomatave meqë kjo kurë është e sigurt dhe efektive.

Show More

Related Articles

Back to top button
Close
Close