LajmeMaqedoniTopLajm

Grup terorizues i përbërë nga polic të Zaevit dhe Spasovskit dakordojnë malltretime

Kovaçki në press konferencën e sotme ka ybuluar një skandal të partisë qeverisëse LSDM-së, për ate se si persona zyrtarë të MPB-së kanë keqpërdorur pozicionin e tyre me qëllim të malltretimit dhe pengimin e lëvoizjes së lirë të qytetarëve që sjanë LSDM, tha Kovaçki përcjellë TOP24.

Grupi prej 40 policësh janë koordinuar në aplikacionin viber, në grupin e identifikuar me emrin  „ХХХ“.

Deklarata e plotë e Kovaçkit!

Related Articles

Back to top button
Close
Close