MaqedoniTopLajm

Grubi: Spasovki mu lajmerua dhe me kerkoi falje per rastin me Bushin

Zv.kryeministri Artan Grubi sonte nē pyetjen e gazetarit rreth deklaratës së ministrit të MPB-së kur ia mori fjalën zëvenësit të tij “se ai nuk guxon të flas”.

Grubi tha se kjo çështje u trajtua nē nivelet më të larta nga ana ime dhe Spasovski mē telefonoi dhe më sqaroi dhe më kërkoi falje. Po ashtu i ka kontaktuar edhe Fatmirin etj.

Related Articles

Back to top button
Close
Close