MaqedoniTopLajm

Grubi: Qeveria po përgatit pakon e pestë ekonomike për qytetarët

Zëvëndëskryeministri i parë Artan Grubi përmes një postimi në Facebook, ka informuar se Qeveria po përgatit pakon e pestë të masave ekonomike përmes të cilave planifikohet t’ju ndihmohet të gjitha shtresave të qytetarëve.

“Qeveria tashmë po përgatit pakon e pestë me radhë të masave ekonomike përmes të cilave planifikohet të ndihmohen të gjitha shtresat e qytetarëve tanë, e në veçanti ata me të ardhura më të dobëta.Qeveria ekziston për qytetarët dhe besojë që pako e pestë e masave të japë rezultate”, shkruan Grubi.

Artikuj të ngjashëm

Back to top button
Close
Close