LajmeRajon

Greqi, publikohen pamjet e momentit të vrasjes së Enkelejda Danajt nga ish-bashkëshorti

Janë publikuar pamjet kur 40-vjeçarja Enkeleja Danaj u vra nga ish-bashkëshorti i saj Eduart Danaj në pak ditë më parë Greqi.

Ngjarja ndodhi mëngjesin e së enjtes në Menidi, kur viktima sapo kishte dalë nga banesa e saj për të shkuar në punë.

Videoja e publikuar nga Protothema.gr tregon momentin kur Eduart Danaj lëviz nga e majta në të djathtë dhe më pas kthehet dhe drejtohet tek gruaja e cila ishte e veshur me të bardha. Kur e pa ndalon. Pak sekonda më pas ajo vdes. Autori goditi me thikë 10 herë gruan e fëmijëve të tij, madje thikën ia la në trup derisa policia mbërriti.

 

Related Articles

Back to top button
Close
Close