LajmeMaqedoniTopLajm

Gjimnazistët e Tetovës në kohë pandemie i japin jetë 28 nëntorit!

Nën patronatin e kryetares së Tetovës Teuta Arifi, sot janë mbajtur një sërë aktivitetesh për nder të 108 vjetorit të Shqipërisë. Këtyre manifestimeve bukurinë i’a dhanë gjimnazistët e gjimnazit “Kirili Pejcinoviq”. Ky grup ishte organizuar nga drejtoresha e këtij gjimnazi Teuta Llalla dhe profesoresha Lindita Emurllai.

 

https://fb.watch/22bVNcCZZY/

Artikuj të ngjashëm

Back to top button
Close
Close