LajmeMaqedoniTopLajm

Gashi nga Tetova: Jemi të hapur për bllok opozitar me të gjitha partitë (VIDEO)

Kryetari i Alternativës Afrim Gashi, sonte po zhvillon takim me strukturat e Alternativës në Tetovë. Ky është takimi i dytë i Gashit pas atij të Kumanovës.Përcjell Top24.

Gashi para fillimit të takimit theksoi se kryesia qendrore e partisë ka vendosur që të hapin partinë për një bllok të ri opozitar.

I pyetur nëse kanë pasur takime me “Grupin e Zjarrit” dhe nëse në këtë hapje përfshihet edhe ish partia e tij Lëvizja Besa, Gashi është shprehur se nga nesër do të fillojnë kontaktet me të gjithë.Top24

Video linku (intervista):

FullSizeRender

Related Articles

Back to top button
Close
Close