LajmeMaqedoniTopLajm

Fuqizimi dhe ndryshimi cilësor i Çegranit është kapitulli i arritjeve të reja që do e fillojmë sëbashku me Nevzat Bejtën

Kreu i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti sonte ka vizituar fshatin Çegran ku së bashku me kandidatin për kryetarë komune të Gostivarit kanë prezantaur programin për qevreisjen katërvjeçare të Nevzat Bejtës, shkruan TOP24.

Ahmeti para Çegranasve tha se “Programet tona të punës janë zëri juaj dhe realizimi i tyre është prioriteti i Nevzatit dhe të gjithë neve në shërbim të jetës më cilësore.
Ta fuqizojmë Gostivarin!” tha Ali Ahmeti përcjellë TOP24.

p://

Related Articles

Back to top button
Close
Close