BotaShowbiz

Fotot/ Papa i bën ‘like’ modeles braziliane, reagon 27-vjeçarja: Të paktën po shkoj në parajsë

Së fundmi në mediat e huaja ka bërë bujë një lajm ku Papa Françesku i ka bërë ‘like’ në Instagram një modeleje braziliane e cila reklamonte të pasmet bombastike nën veshjen provokuese si një vajzë shkolle.

Por kjo nuk ka shpëtuar pa u komentuar as nga vetë modelja, e cila së fundmi ka reaguar me anë të një postimi në rrjetet sociale.

Modelja 27-vjeçare Natalija Garibo, krahas fotos provokuese ka njoftuar ndjekësit se Papa Françesku i ka bërë like fotos së saj dhe tashmë ajo mund të shkojë në parajsë.

“Të paktën po shkoj në parajsë”- shkruan modelja.(TCH)

Artikuj të ngjashëm

Back to top button
Close
Close