LajmeShowbiz

Follow RAPORTO Si gjithmonë me humor, ja si e uron Besi Xhensilën në 3-vjetorin e martesës

Aktori i humorit Bes Kallaku dhe këngëtarja Xhensila Myrtezaj, tre vite më parë kurorëzuan në martesë dashurinë e tyre.

Dita e sotme është padiskutim e shënuar për çiftin dhe Besi i ka bërë një urim plot humor Xhensilës.

Ai ka zgjedhur një foto nga seti i martesës, por në këtë shkrepje Besi shfaqet duke puthur një statujë dhe jo Xhensilën.

“Urime tre vjetorin e martesës o jet”, shkruan Besi.

 

 

Në foto ata kanë marrë urime të shumta nga fansa e kolegë.

Xhensila dhe Besi gjithashtu janë prindër të një vajze të quajtur Ajka.

Related Articles

Back to top button
Close
Close